Aktuální nabídka zvířat je závislá zejména na tom, kolik je od daného druhu k dispozici mláďat. Než se rozhodnete pro nějaké zvíře z mé nabídky, prostudujte si prosím Pravidla prodeje, podívejte se na popis daného zvířete, prostudujte si podmínky jeho chovu a důkladně si promyslte, zda jste schopni je zajistit.

Pokud si nejste čímkoliv jisti, napište mi zprávu, rád Vám s výběrem pomůžu. Jak je uvedeno ve zmíněných pravidlech, zvířata prodávám již rozkrmená, ve většině případů ve velikosti, kdy jsou již zvířata schopna přijímat potravu běžně dostupnou ve zverimexech (mikrocvrčky apod.).

Aktuálně nabízím:

Krmný hmyz:

V nabídce je v podstatě neustále krmný hmyz, který mám doma pro svoji potřebu. Krmný hmyz prodávám spíše v menším množství, protože se jedná o přebytky, které mi zůstávají po krmení vlastních zvířat.

 

Nabídka odchovů zvířat:

Protože je aktualizace o prodávaných mláďatech relativně časově náročná, aktualizuji nyní nabídky již jenom na facebookovém profilu. Pokud tedy máte zájem o mládě některého z chovaných zvířat, podívejte se prosím tam, případně se ozvěte na email a já vám pošlu obratem odkaz na aktuální galerii.